Co czyni kuchnię praktyczną?

Dobrze urządzona kuchnia powinna być nie tylko ładna, ale przede wszystkim praktyczna. Jak zadbać o to, by praca w kuchni była przyjemnością? Jak rozstawić meble? Dziś doradzamy.

Przede wszystkim musimy mieć swobodny dostęp do wszystkich szafek. Zbyt wąskie przejścia są niewskazane w kuchni, ponieważ ograniczają nasz ruch i mogą doprowadzić do katastrofy. Gdy jest zbyt wąsko, łatwo upuścić naczynia czy potknąć się.

Kosz na śmieci najczęściej lokujemy pod zlewem. To taka tradycja, jednak bardzo praktyczna, ponieważ pod zlewem nic innego się nie zmieści.

Pamiętajmy też o blatach. Jeśli zamierzamy gotować to blat powinien być na tyle duży, by zmieścić deskę do krojenia i wszystkie niezbędne przedmioty. W jego okolicy dobrze jest ulokować szufladę z nożami – wszystko będzie pod ręką.

Nie zapominajmy też o dobrym oświetleniu, które gwarantuje, że nie zrobimy sobie krzywdy.

Kuchnia praktyczna to kuchnia dobrze urządzona.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...