Czerwień w kuchni

Symbolika kolorów znana jest ludzkości od zarania dziejów. Intuicyjnie wyczuwaliśmy ich wpływ na nasze funkcjonowanie. Barwy jasne kojarzyły się z wolnością. Żółć ze słońcem. Czerń z siłą, władzą, ale też ze smutkiem. Dziś zachęcamy do wprowadzenia do wystroju kuchni koloru czerwonego.

Nie chodzi o to, by zaraz pomalować wszystkie ściany i meble na tę intensywną barwę. Uzyskany efekt byłby zbyt nachalny, ostry. Zwłaszcza, jeśli wystrój kuchni ogranicza się do delikatnej pastelowej tonacji.

Warto jednak wprowadzić czerwień w formie dodatków. Ekspres do kawy, zestaw noży, front szafki – to wszystko będzie tworzyło swoiste plamy barwy przykuwające wzrok. Czerwień pobudza, zachęca do działania. Wzmaga też apetyt, co sprawdzi się, jeśli nasze dzieci są niejadkami.

Czerwień to kolor energii. Gotowanie będzie jeszcze większą przyjemnością.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. tani psycholog warszawa Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...