Danie jak z restauracji

 

Uwielbiamy chodzić do restauracji! Dania tam zawsze wydają się ciekawsze, smaczniejsze, niż te domowe. Efekt ten jest w zasięgu ręki – każdy z nas może sprawić, że jego kuchnia będzie tak wyjątkowa jak restauracyjna. Jak?

Sekret jest dość oczywisty, zasada to dość prosta – jemy oczami. To naturalny i uwarunkowany genetycznie odruch, że człowiek je patrząc. Jeśli coś wydaje się nam apetyczne i ładne – zjemy to chętniej.

Gotując dla bliskich czy znajomych pamiętajmy o tej regule. Niech nasze dania będą śliczne – ozdobione fantazyjnie wyciętymi warzywami czy kiełkami. Tym sposobem sprawimy, że każdy będzie zachwycał się nawet najzwyklejszą potrawą.

Robiąc rzeczy ładne – efekt wow gwarantowany.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. olimp provit 80 Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...