Dlaczego spędzanie czasu w kuchni jest fajne?

Większość z nas lubi spędzać czas w kuchni. Nie chodzi tylko o gotowanie – chodzi o sam fakt przesiadywania w tym pomieszczeniu, z kubkiem herbaty w ręku i gazetą na stole.

Kuchnia ma swój klimat. Jeśli jest duża i odpowiednio urządzona, na pewno spędzanie czasu w niej będzie przyjemność. Przesiadując w kuchni możemy wdychać zapachy gotowanych potraw, zerkać przez okno, myśleć o świecie, który nas otacza.

Sama mam babcię, która zawsze gdy mnie odwiedza chce siedzieć w kuchni. Nie w pokoju, nie w salonie, ale właśnie w kuchni. Nie potrafi tego uzasadnić – lubi to pomieszczenie.

Kojarzy nam się z ogniskiem domowym. Ciepłymi obiadkami. Rodziną, czasem z nią spędzanym. Tak jak kiedyś ludzie mieli w jaskiniach ognisko – tak my mamy kuchnię, w której spędzamy czas z radością, choć dlaczego – nie potrafimy powiedzieć.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...