Doskonała kawa – to nie tylko specjalność zawodowców

Udało się – wymarzona kobieta obiecała cię odwiedzić. Nie ważne czy umówiliście się na randkę czy po prostu ma wpaść oddać płytę CD. Liczy się to, że w końcu będziecie mieli czas by pobyć trochę razem. Zaproponuj jej kawę – ona zbliża ludzi.

Każdy z nas może zrobić wyborną kawę, nie martw się, że to zadanie dla profesjonalisty. Na pewno pomocny okaże się ekspres (szczególnie ten, który sam odmierza proporcje), ale i bez niego damy radę. W przypadku kawy podstawą są dobrej jakości ziarna. Na tym nie należy oszczędzać. Choć niektórzy wolą bardziej kwaskowy posmak, inni mniej – o gustach się nie dyskutuje – to wysoka jakość wysoką jakością pozostanie.

Warto poszukać przepisów w internecie. Czasem wystarczy odrobina mlecznej pianki czy posypka do kawy, by wizualnie napój zachwycał. A od zachwytu wizualnego nie daleka droga do nieba w gębie – w końcu jemy też oczami.

Ostatecznie jednak można podać zwykłą czarną kawę. Jeśli będzie z dobrych ziaren i w pięknych naczyniach – efekt gwarantowany. A wysiłek, jak niewielki!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. http://urll.eu/snorno Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. https://www.myob.pl/stosowanie-tamponow-w-nocy Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...