Ekspres do kawy – jaki wybrać?

Od pewnego czasu świat opanowała moda na ekspresy do kawy. Mnogość modeli dostępnych na rynku sprawia, że wybór tego odpowiedniego zdaje się niezwykle trudny. Na co patrzeć i co wybrać?

Po pierwsze: ekspres tradycyjny czy kapsuły? Do zwykłego ekspresu wsypujemy osobno kawę, osobno dodajemy mleko czy przyprawy, jeśli najdzie nas ochota. Słowem: od samego początku do końca panujemy nad procesem parzenia kawy. Kapsuły natomiast są takimi małymi gotowcami – wystarczy kupić ulubiony rodzaj kawy, włożyć do ekspresu… i kawa gotowa. Nie musimy myśleć ile dolać mleka czy jakie proporcje dodatków wybrać. Jedną znaczącą wadą kapsuł jest cena – wychodzą drożej.

Po drugie: design. Nie oszukujmy się, to równie ważne. Ekspres zwykle stoi na wierzchu, więc wybierzmy taki, który pasuje do wystroju.

Po trzecie: cena. Nie dajmy się zwariować! Niektóre ceny wynikają tylko z tego, że ekspres jest markowy i nie mają żadnego odniesienia do jakości. Warto czytać recenzje w sieci, by się nie naciąć.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. tanie białko Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. materac rehabilitacyjny Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...