Idą święta – jak nie zwariować?

Coraz bliżej święta – okres wzmożonej aktywności w kuchni. Rodzina się zjedzie, wszystkich trzeba będzie nakarmić, istne szaleństwo. Jak nie zwariować w tym przedświątecznym rozgardiaszu? Jak zapanować nad kuchennym bałaganem? Metod jest kilka!

Przede wszystkim – spokój. Jeśli będziemy nerwowo biegać po kuchni powtarzając, że się nie wyrobimy, to na pewno tak będzie. Musimy dokładnie rozplanować nasze działania. Nie bójmy się pisania list – w punktach rozpiszmy wszystkie dania, które chcemy przyrządzić oraz na ile są priorytetowe, a które w razie czego można odpuścić.

Na zakupy idźmy z listą. Ułatwi to nabycie dokładnie tych produktów, których potrzebujemy. Nie ma nic gorszego gdy w trakcie przygotowywania ciasta okazuje się, że zapomnieliśmy kupić mąkę.

A na koniec – zastanówmy się nad podziałem obowiązków między domowników. Nie musimy robić wszystkiego samemu. To ma być przyjemność, a nie tortura!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. terminal płatniczy w telefonie Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...