Jajecznica na kilka sposobów

Jajecznica to jedno z tych dań, które sprawdza się zawsze, w szczególności gdy szukamy ciekawego pomysłu na śniadanie. W zależności od sposobu przyrządzenia może różne gusta zaspokoić. Zawsze nasyci. Co warto przetestować by jajecznica nie była banalna?

Ciekawą opcją jest tak zwana „jajecznica po studencku” czyli na patalnię dolewamy… mleko. Niektórzy twierdzą, że to jest opcja po prostu tańsza, inni upierają się, że o wiele smaczniejsza. Warto samemu przetestować.

Dobry wariant to także jajecznica… z piekarnika. Przyrządza się ją tak samo, a na koniec zamiast smażyć – wkłada do piekarnika. Powstaje bardzo interesujące danie.

Pamiętajmy też o tym, że do jajecznicy można wrzucić praktycznie wszystko. Smak zaostrzy szczypiorek, a ciekawe nuty zagwarantuje dodany ser – żółty lub pleśniony, według gustu. Można też spróbować opcji z kiełbasą.

Jajecznica na tysiąc sposobów – to nasza propozycja na śniadanie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...