Jak przemycić trendy do kuchni?

Ślepe podążanie za trendami nie jest nigdy polecane – człowiek traci swój własny styl. Jednak trendami warto się inspirować, by każdemu kto nas odwiedza pokazać, że wiemy co w trawie piszczy.

Trendy szybko się zmieniają – jak zatem je wprowadzić do wnętrza, by się nie namęczyć, nie wydać fortuny i za pół roku łatwo je zmienić?

Dodatki! Obrusy, ręczniczki, firany, zasłony – to te elementy, na których możemy przemycać wszystkie trendy, w szczególności te bardziej widowiskowe: dziwne wzory czy nadruki.

Jeśli zaś chodzi o trendy wolniej się zmieniające, jak na przykład dotyczące kolorów, możemy przemycić je na przyrządach, z których korzystamy. Noże o trzonkach w modnym kolorze, czajnik elektryczny czy ekspres do kawy.

Tak niewiele potrzeba by być modnym!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...