Makarony – na co zwrócić uwagę

Makarony są prostym i smacznym daniem. Odpowiednio przyrządzone nie mają wiele kalorii, a mogą smakować praktycznie każdemu – wszystko tak naprawdę zależy od tego jaki sos wybierzemy. Jednak podstawą dania z makaronu jest… makaron, oczywiście. W zależności od tego czy będzie dobrej jakości, danie okaże się genialne lub fatalne.

Prawdziwe makarony to te wykonane z samej wody i mąki. One są najsmaczniejsze i najbardziej tradycyjne.

Nie dajmy się złudzić napisom „zero chemii” czy „bez konserwantów”. Polskie prawo zabrania stosowania w makaronach dodatków, więc te teksty to tylko chwyt marketingowy.

Jeśli lubimy makarony jajeczne – zastanówmy się nad wyborem dwa razy. Makarony pięciojajeczne są najpopularniejsze, ale należy pamiętać, że zawierają dużo cholesterolu.

Dobry makaron to podstawa szybkiego dania. Smacznego.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. fiesta.com.pl/category/blog/ Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu. dieta pudełkowa shanti.com.pl
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...