Pij herbatki

Należy pić około dwóch litrów wody dziennie – o tym każdy wie. Szczególnie ważne jest nawodnienie organizmu, gdy się odchudzamy czy uprawiamy sport.

Nie każdy jednak lubi wodę. Większość osób sięga po wysokokaloryczne soki czy napoje i wlewa w siebie je litrami. To najgorszy z błędów jakie odchudzając się można popełnić!

Jeśli szukamy czegoś, co zastąpi nam napoje – zainteresujmy się herbatkami.

Jakkolwiek brzmi to niedorzecznie, tak na półkach sklepowych jest tyle smaków herbat, że mogą one nam zastąpić praktycznie każdy z napoi. Znajdziemy herbaty różane, owocowe, śliwkowe, z przyprawami, a nawet o smaku ciasta (choć w przypadku tych ostatnich zainteresujmy się składem, zwykle jest w nich trochę za dużo chemii).

Ponadto herbatki ziołowe oferują różne dodatkowe właściwości. A herbata zielona odchudza, gdy yerba mate – pobudza. Mamy też do wyboru herbaty białe, czerwone, z różnych plantacji i z różnych krajów. Niektóre herbaty są pełne dodatków – owoców, przypraw. Wielu z nas ceni też mieszanki różnych herbat, na przykład świetnie smakuje mieszanka białej i zielonej.

Warto wiedzieć po jaki napar sięgnąć. O wiele łatwiej będzie nam zrezygnować z napojów słodzonych.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Botox Kalisz Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. bcaa Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...