Ratunku, obiad w restauracji

Nadszedł ten dzień – chłopak, który podoba ci się od dawna w końcu zauważył, że robisz maślane oczy. To nie wszystko – zagadał i zaprosił cię do restauracji. Zgodziłaś się, szczęśliwa – to będzie randka życia! I wtedy w głowie pojawił się alarm: przecież jesteś na diecie. Nic nie jeść nie wypada, a napakować w siebie kalorie – tym gorzej.

Nie panikuj! Do randki w restauracji można się przygotować.

Przede wszystkim w ciągu dnia jedz tylko lekkie przekąski. Nie rezygnuj z posiłków bo wywołasz efekt jojo, ale wybierz sobie tylko najlżejsze jedzenie – by się napełnić, ale nie przejeść. Możesz ugotować na parze warzywa. To zawsze dobra opcja.

Po drugie: przejrzyj przed wyjściem do knajpy menu i sprawdź co ile ma kalorii. Uzbrojona w taką wiedzę nie będziesz zadawać kelnerowi dziwnych pytań (na co wybranek zapewne zareagowałby zaskoczeniem, jeśli nie ucieczką).

Przede wszystkim jednak – nie przesadzaj. Jeden dzień w trakcie diety, gdy zjesz coś niezdrowego nie jest dramatem. W odchudzaniu nie chodzi o to, by odmawiać sobie wszystkich przyjemności, a by rozsądnie gospodarować posiłkami. Na zdrowie!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. depilacja laserowa toruń opinie Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...