Ser żółty czy produkt seropodobny

Ostatnio modne się stało hasło „produkt seropodobny”. Atakuje nas zewsząd: z gazet i poradników. Każdy tekst mówi, że seropodobnych wyrobów należy unikać, bo z prawdziwymi serami nie mają nic wspólnego i są niezdrowe. Po czym jednak je poznać?

Nie zawsze opakowania mówią wprost z czym mamy do czynienia. Szczególnie w przypadku serów. Jeśli na produkcie zostało napisane „produkt seropodobny” – odłóżmy go i wybierzmy coś lepszego. Ale co zrobić, gdy takiego napisu nie ma?

Czytać uważnie. Słowo „ser” zarezerwowane jest do prawdziwych serów, zatem jeśli coś się nazywa „królewski” (zamiast „ser królewski”) to dla nas pierwszy sygnał, że producent próbuje nas oszukać.

Pamiętajmy też, że dobry ser musi kosztować – zbyt niska cena powinna być dla nas alarmująca.

Sery są smaczne, warto jednak włożyć trochę wysiłku w wybranie najlepszego, by nie wrzucać w siebie rzeczy niezdrowych.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu. całoroczne Apartamenty na wynajem w Kołobrzegu
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...