Sport drużynowy – dlaczego to nie dla mnie?

Zastanawiasz się nad wyborem sportu, który zaczniesz trenować i zaczynasz skłaniać się ku sportom drużynowym? Zastanów się dwa razy – to naprawdę trzeba lubić!

Jeśli nie potrafisz współpracować, w pracy jesteś odbierany jako osoba zawsze chcąca postawić na swoim, nie czujesz się dobrze, gdy musisz kogoś posłuchać – sporty drużynowe zdecydowanie nie są dla ciebie.

Jeśli już w podstawówce panikowałeś, gdy piłka leciała w twoim kierunku – to kolejna kwestia na nie. To samo tyczy się sytuacji gdy po prostu nie lubisz zamieszania, boisz się w tłumie, przeszkadza ci myśl, że na kogoś wpadniesz bądź że ktoś cię uderzy.

Sporty drużynowe wymagają współpracy, ale jednocześnie też bywa tak, że choć ludzie działają w jednej drużynie to na siebie wpadną i się wzajemnie obiją. Zatem aby czerpać radość ze sportów drużynowych trzeba być osobą towarzyską.

W innym przypadku – wybierzmy sport nie wymagający od nas kooperacji. Jest ich wiele, zatem nie powinno to stanowić dużego problemu. Źródło: http://ekoconcept.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. sterydy Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...