Sport drużynowy – dlaczego to nie dla mnie?

Zastanawiasz się nad wyborem sportu, który zaczniesz trenować i zaczynasz skłaniać się ku sportom drużynowym? Zastanów się dwa razy – to naprawdę trzeba lubić!

Jeśli nie potrafisz współpracować, w pracy jesteś odbierany jako osoba zawsze chcąca postawić na swoim, nie czujesz się dobrze, gdy musisz kogoś posłuchać – sporty drużynowe zdecydowanie nie są dla ciebie.

Jeśli już w podstawówce panikowałeś, gdy piłka leciała w twoim kierunku – to kolejna kwestia na nie. To samo tyczy się sytuacji gdy po prostu nie lubisz zamieszania, boisz się w tłumie, przeszkadza ci myśl, że na kogoś wpadniesz bądź że ktoś cię uderzy.

Sporty drużynowe wymagają współpracy, ale jednocześnie też bywa tak, że choć ludzie działają w jednej drużynie to na siebie wpadną i się wzajemnie obiją. Zatem aby czerpać radość ze sportów drużynowych trzeba być osobą towarzyską.

W innym przypadku – wybierzmy sport nie wymagający od nas kooperacji. Jest ich wiele, zatem nie powinno to stanowić dużego problemu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. sterydy Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...