Suszone pomidory

 

Wyjątkowy smak i aromat – to charakteryzuje suszone pomidory. Za to je kochamy. Często jednak nie wykorzystujemy ich możliwości całkowicie. A przecież pasują do tak wielu dań – wystarczy eksperymentować.

Suszone pomidory przede wszystkim doskonale współgrają z makaronami i sosami. Dodane do sosu szpinakowego czy na oliwie uzupełnią smak każdego spaghetti.

Natomiast dodane do pieczeni nadadzą mięsu oryginalnego aromatu. Ich smak jest bardzo wyrazisty, więc całe danie nim przesiąknie.

Świetnie się sprawdzają także jako dodatek do sałatek. Współgrają zarówno z serami (feta czy żółtym), jak i grzankami, a nawet oliwkami.

A my co robimy? Najczęściej je po prostu chrupiemy do kanapek. I nie jest to złe. Warto jednak wiedzieć, że jeszcze wiele dań do odkrycia przed nami. Szkoda się ograniczać, skoro nowe smaki czekają. Gotowanie to zabawa!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. https://www.rossmann.pl/Produkt/Johnsons-Baby-oliwka-w-zelu-dla-dzieci-200-ml,96612,1665,6093 Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. koncentrator tlenu Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...