Świeże soki – przyjacielem każdego, kto chce schudnąć

Zdrowe odchudzanie to nie tylko ograniczanie liczby spożywanego jedzenia. To także myślenie o tym co jemy i czy to, co w siebie wrzucamy – jest zdrowe. Jednym z ciągle niedocenianych posiłków są wszelkiego rodzaju soki, które na szczęście ostatnimi czasy stają się coraz modniejsze. A wszystko za sprawą nowoczesnych maszyn, które zastępują znane z dzieciństwa ręczne wyciskarki oraz faktu, że moda na nie pojawiła się także w sklepach. W prawie każdej knajpie dostaniemy świeży sok.

Soki pić należy, szczególnie na diecie! Są prawdziwą bombą witamin – w zależności od tego jakie składniki wybierzemy, sok może dostarczyć nam zupełnie różnych wartości odżywczych. Soki można robić z owoców, ale szczególnie polecamy zainteresowanie się tymi wyciskanymi z warzyw. Posiadają witaminy, ale mają jeszcze mniej kalorii niż soki owocowe. I, wbrew pozorom, smakują bardzo dobrze.

Ważne jest, byśmy sok przyrządzali samodzielnie. Nie dla nas są gotowe soczki ze sklepów. Wystarczy spojrzeć na skład. Mają dużo wody i cukru – rzeczy praktycznie zbędnych. Wiele z nich wspomaganych jest chemią, szczególnie nektary, które są najgorszym możliwym wyborem.

Żyjmy zdrowo – odczujemy efekty i na naszym samopoczuciu, i sylwetce. To się opłaca!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. https://odzywkisportowcow.pl Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...