Sztuka rzeźbienia w pianie

Od pewnego czasu Internet oblegają zdjęcia kaw – przeróżnie ozdobionych. Teraz ładna kawa to nie taka, na której jest po prostu pianka. Potrzeba także odpowiedniego wyrzeźbienia czy kolorowych rysunków.

W pianie od kawy rzeźbi się wszystko, niektóre zdjęcia przedstawiają prawdziwe dzieła sztuki. Bardzo popularne jest rzeźbienie kotów i rysowanie im mordek. Znane są też rzeźby w pianie przedstawiające inne zwierzęta, nawet żyrafy. Istne szaleństwo!

Rzeźbienie to sztuka, bardzo trudna zresztą, piana nie jest materiałem trwałym i plastycznym. Można jednak kawy też zdobić rysunkami.

Warto mieć w tym celu wielobarwne syropy. Kilka kropli, dwa ruchy patyczkiem (wykałaczką czy nożem) i rysunek gotowy. Najprostsze są wszelkiego rodzaju kwiaty, które i tak wywołują spektakularny efekt. Można oczywiście wysilić się bardziej i rysować nawet portrety.

Ilu ludzi, tyle pomysłów. W internecie jest sporo filmików instruktażowych, zatem – do dzieła.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...