Szybkie i smaczne dania z cukinii

Cukinia jest corocznym hitem. Kiedyś niedoceniane warzywo, ostatnio stało się absolutnym „must cook” wszystkich książek kucharskich i magazynów o gotowaniu. Nic dziwnego – cukinia jest pyszna, zdrowa i łatwo dostępne.

Najprostszym przepisem z cukini jest po prostu jej usmażenie z przyprawami. Dodajemy grzanki czy mięso i smażymy wręcz na warzywną papkę. Każdego kto lubi warzywa o takiej konsystencji to danie zachwyci.

Inna opcja to łódeczki z cukinii – drążymy środek, faszerujemy i zapiekamy. Danie to jest trochę bardziej czasochłonne, ale za to jakie pyszne.

Cukinie można też przyrządzić na tradycyjny sposób, czyli jako leczo. To danie zajmie nam najwięcej czasu, ale jednocześnie wzbudzi zachwyt. Przepisów jest ogrom w Internecie, warto wybrać swój ulubiony.

Cukinia jest smaczna, zdrowa i pożywna. Jedzmy ją.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. odpady komunalne warszawa Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...