Szybkie sposoby na obiad

Alarm! Wracasz spóźniona z pracy, a obiecałaś, że dziś to ty gotujesz. Nie panikuj – są sposoby na naprawdę szybki obiad. Wybierz tylko najlepszy i już.

Przede wszystkim mrożonki. Jakkolwiek nie poleca się gotowych dań, tak czasem człowiek nie ma wyjścia. Mimo wszystko lepiej mieć zapasy w zamrażarce. Własna mrożonka zawsze uratuje obiad.

Inną opcją jest telefon do restauracji. Jedzenie z dowozem to rozwiązanie trochę banalne, ale zawsze można udawać, że się te pyszności samemu ugotowało.

Zdrowszą i smaczniejszą opcją są makarony. Makaron się długo nie gotuje (jakieś dziesięć minut). W tym czasie można skroić to co jest pod ręką: warzywa, suszone pomidory… Dodać trochę przypraw albo sos serowy (te z paczki bywają całkiem dobre) – i obiad gotowy.

Obiad w dziesięć minut? To możliwe – wystarczy pomysł!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. rtg zębów Gliwice Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. parking przy lotnisku Modlin Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...