Trendy w kuchni na rok 2016

W wystroju wnętrz, tak jak i w modzie, trendy zmieniają się co roku. Lubimy inne kolory, wybieramy inne dodatki czy stylistykę. I jakkolwiek absolutne kopiowanie trendów nie jest wskazane, bo tracimy tym samym swój indywidualny styl, tak inspirowanie się nimi może przynieść wiele dobrego. Co będzie modne w nadchodzącym roku?

Krata – opanowała wszystko. Nie tylko modę damską, ale też modę kuchenną. Kraciaste ściereczki, ręczniczki, obrusy. Pamiętajmy, że kratę można miksować z innymi wzorami, należy jednak utrzymać tę samą tonację kolorystyczną. Efekt będzie spektakularny!

Kolejnym mocnym trendem w wystroju wnętrz, nie tylko kuchni, jest industrial. Nawiązania do fabrycznego stylu pojawiają się we wszystkich magazynach, warto z nich korzystać, szczególnie gdy mieszka się w bloku bądź lofcie.

A na koniec – kolory. W tym sezonie rządzą szarości i kolory ziemi.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...