Własne zioła – to jest to

Posiadanie własnej hodowli ziół – to jest to. Bazylia, rozmaryn, majeranek, mięta – to wszystko może zawsze być pod ręką w najlepszej (bo świeżej) wersji. To opcja doskonała dla każdego kto chce gotować zdrowo i ze smakiem.

Posiadanie hodowli ziół nie jest wcale takie trudne. W marketach możemy kupić gotowe doniczki, które ustawiamy na parapecie, podlewamy… i już. Jednak o wiele więcej frajdy sprawi hodowla założona własnymi rękoma. Wybierzmy piękną donicę, kupmy ziemię, do tego nasiona ziół, które nas interesują, ustawmy w nasłonecznionym miejscu, nie zapominajmy o regularnym podlewaniu… I obserwujmy, jak z nasionek wyrastają listki. To wspaniałe uczucie.

Zioła przydają się w codziennym gotowaniu, zmieniają smak każdej potrawy. Warto je hodować, zwłaszcza, że są modne – a to oznacza, że ich ceny w sklepach będą dużo wyższe niż gdybyśmy mieli doniczkę na parapecie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. leczenie depresji Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...