Wskaźnik BMI

Zdrowe odżywianie to nie tylko świadomość tego co jemy. To także świadomość własnego ciała – tego kiedy jest w dobrej formie, co mu szkodzi, czego nie należy mu dostarczać. Swoje ciało powinniśmy znać na wylot, by zapewnić mu jak najlepsze warunki pracy – to w końcu nasza maszyna na drodze zwanej: życiem.

Jednym z istotnych wskaźników jest wskaźnik BMI. Dzięki niemu możemy ocenić czy nasz organizm waży tyle ile powinien. Prosto mierząc stosunek wzrostu do masy ciała zyskujemy jasny wynik. Mamy wagę idealną, niedowagę, skrajną niedowagę? A może jesteśmy otyli, choć na pierwszy rzut oka tak siebie nie oceniamy?

Regularne sprawdzanie wskaźnika BMI pomaga zadbać o figurę. Dzięki niemu wiemy czy dobrze ważymy, a to pierwszy krok ku odpowiednio zbilansowanej diecie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. http://rankingtabletkinaodchudzanie.pl Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. forum sterydowe Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...