Wybieramy lodówkę

Nowy dom czy nowe mieszkanie często oznacza także nowe meble. Wybierając lodówkę skupiamy się na wielu aspektach, często jednak zapominając o najważniejszych. Oto krótka lista która ułatwi zakupy.

1. Liczba półek i rozmiar – od tego czy robimy zakupy raz w tygodniu czy codziennie zależy liczba półek oraz rozmiar lodówki.

2. Zamrażarka – o niej zawsze należy pamiętać. Jak nie robimy mrożonek to wybierzmy najmniejszą.

3. Kostkarka do lodu – jeśli często mamy gości lub po prostu lubimy napoje z lodem.

4. Oszczędność energii – lodówki energooszczędne są standardem, ale nawet pośród nich można znaleźć te bardziej i mniej. Szkoda przepłacać.

Ponadto pamiętajmy o tym by lodówka pasowała do wystroju. Współcześnie znajdziemy modele w różnych kolorach, a nawet takie, którymi możemy sterować z poziomu smartfona. Wszystko zależy od naszych preferencji!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.

Porady dla zdrowia
Odpowiednia suplementacja jest dzisiaj jak najbardziej wskazana i odpowiednia. Między bajki można włożyć opowieści naszych dziadków że tylko z jedzeniem powinniśmy dostarczać odpowiednie witaminy i minerały. Współczesny tryb życia dla wielu osób oznacza pracę przed komputerem i nieregularne posiłki. To dość istotne gdyż niestety ale nie jesteśmy wtedy dostarczyć odpowiednich rzeczy. Warto tez o tym pamiętać w momencie uprawiania sportu. Jak człowiek się czuję gdy uprawia sport 3-4 razy w tygodniu, na pewno jest zmęczony. Biegając wypłukujesz witaminy a mając naście lat nie jesteś w stanie dostarczyć tylu witamin co będą młody. Warto o tym pamiętać. Jako specjaliści zalecanym branie witamin i picie izotoników jeśli ktoś dużo uprawia sportu.
Sonda

Jak dostarczasz witaminy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...